قیمت پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی

قیمت پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی

قیمت پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی بر اساس هر متر طول محاسبه می شود. برای مشاهده قیمت روز این محصول به وب سایت فروش ما مراجعه کنید. پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی یکی از پروفیل های پر مصرف با کارایی بالایی می باشد. این پروفیل مهندسی ساز با جلای نقره ای در صنایع مختلف کاربرد دارد. پروفیل صنعتی پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی تولید داخل کشور است. در مقاطع مربع و مستطیل ساخته می شود و به صورت متری و کیلویی به فروش می رسد. قیمت پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی طبق نرخ بازار فلزات لندن محاسبه می شود. برای استعلام قیمت روز این محصول به وب سایت ما مراجعه کرده و از مشاوره رایگان کارشناسان فروش ما بهره مند شوید. پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی در ساخت و تولید انواع تجهیزات و ابزارهای صنعتی و تولید میز های اداری استفاده می شود. بررسی و آنالیز قطعه ارسالی مشتری بر عهده کارشناسان و مهندسین تولید است. بعد از بررسی و طراحی نقشه دقیق قطعه در مقدار و اندازه مد نظر مشتری ساخته می شود.

قیمت پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی

کاربرد پروفیل آلومینیوم صنعتی

  • کارخانجات صنعتی
  • تولید نوار نقاله
  • در ساخت انواع باکس دستگاه های مختلف هوا ساز

اکثر کارخانجات برای مقاو سازی پروفیل آلومینیوم صنعتی را آنادایز می کنند. و با این منظور یک لایه نازک اکسید بر روی پروفیل آلومینیوم ایجاد می شود. تا مقاومت به خوردگی این فلز بالا برود و کارایی بیشتری در صنایع داشته باشد

قیمت پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی طبق موارد زیر محاسبه می شود؟

  • وزن آلومینیوم صنعتی
  • محاسه طولی
  • نوع برشکاری

به چه دلیل پروفیل آلومینیوم صنعتی در ساخت انواع میز کاربرد دارد؟

پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی مقاومت بسیار خوبی در برابر وزن های زیاد دارد. و همچنین در ساخت انواع در و پنجره کاربرد دارد. قیمت پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی قیمت پروفیل آلومینیوم شیار دار صنعتی طبق متراژ طولی محاسبه و قیمت گذاری می شود. برای استعلام قیمت نهایی این محصول با کارشناسان فروش ما در وب سایت فروش تماس بگیرید و از قیمت روز این محصول با اطلاع شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *