شمش آلومینیوم

شمش های آلومینیومی با آلیاژ و آنالیز مورد نیاز تولید شده و برای ریخته گری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. شمش های آلومینیومی به صورت مستقیم از مواد معدنی و یا بازیافت آلومینیوم حاصل می گردند که در هر صورت بر اساس کاربرد نهایی عناصر آن مورد بررسی قرار گرفته و نیاز صنایع را تامین می نماید.

تولید کننده شمش آلومینیوم خشک آلیاژی

شمش آلومینیوم خشک آلیاژی با آنالیزLM 24 ،LM 4 ،LM 2 ، ۴۲۱ و ۳۵۶ تولید شده در کارخانه های اراک ، تهران و مشهد به نرخ روز از درب شرکت به فروش می رسد.

شمش های آلومینیومی آلیاژی برای ریخته گری مورد استفاده قرار می گیرند هر یک با توجه به خواص مورد انتظاری که از قطعه باید از ترکیبات شیمیایی خاصی تولید گردند.

فروش شمش های آلومینیومی با هر آنالیزی در شرکت های داخلی امکان پذیر است. برای ارسال درخواست آنالیز مورد نیاز ، مقدار سفارش برای مدت مشخص ، کاربرد آن و سایر اطلاعات را مد نظر قرار دهید.

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی

شمش های آلیاژی بر اساس آنالیز مورد نیاز مشتری به صورت اختصاصی و استاندارد تولید می شود. علاوه بر نرخ روز آلومینیوم مسائلی همچون ارزش سایر عناصر شیمیایی ، هزینه سربار تولید و مقدار سفارش بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر گذار است.

نحوه سفارش و خرید شمش آلومینیوم

قطعا شرایط هر یک از درخواست کنندگان شمش های آلومینیومی با یکدیگر متفاوت است. لذا همکاران گرامی می توانند با ارسال درخواست با اطلاعات کامل مانند آنالیز ، مقدار سفارش ، محل تحویل و … از شرایط کار مطلع گردند.

آنالیز شمش آلومینیوم آلیاژی

آنالیز شمش آلومینیوم آلیاژی

مطالب مرتبط

جهت استعلام قیمت بروز میتوانین با کارشناسان آلوم متال ارتباط برقرار نمایید.