فروش شمش آلومینیوم آلیاژی ۵۱۴

شمش آلومینیوم آلیاژی ۵۱۴ جهت تولید قطعات تخصصی آلومینیومی به صورت ریخته گری مورد کاربرد دارد. قطعات صنایع مختلف و کاربری آنها مستلزم استفاده از آلیاژ هایی را دارد که در قطعه تولید شده توان استقامت و انجام وظیفه محول شده را داشته باشد.  

آنالیز و ترکیبات آلیاژ ۵۱۴:

مس و نیکل بالا در این آلیاژ باعث کاهش مقاومت به خوردگی و داکتیلیته، آهن، سیلیسیم و منگنز بالا باعث کاهش استحکام و قلع بالا باعث کاهش مقاومت به خوردگی می‌ شود. لذا کنترل ترکیب شیمیایی آلیاژ در محدوده مجاز بسیار مهم است.  

تولید شمش آلومینیوم آلیاژی ۵۱۴ کارخانه گلپایگان

شمش آلومینیوم با آلیاژ های مختلف ۵۱۴، ۴۱۸ و ال ام ۲ یا ۲۱ در کارخانه های اراک و گلپایگان با کیفیت و آنالیز مناسب تولید و عرضه می گردد. هر یک از انواع آلیاژ های شمش آلومینیوم با درصد مشخصی از عناصر ترکیب و به وجود می آیند. کارخانه های تولید کننده شمش آلومینیوم خشک در شهر های مختلف کشور از جمله گلپایگان انواع آلیاژ های استاندارد را با تخصص و دستگاه های مجهز تولید و عرضه می نمایند. همانطور که ذکر شد هر یک از آلیاژ های آلومینیوم دارای کاربرد های مختلفی است که در مورد آلیاژ ۵۱۴ به اختصار به شرح زیر توضیح خواهیم داد.  

کاربردهای آلیاژ ۵۱۴٫۰

این آلیاژ در ساخت تجهیزات و وسایل لبنیات ‌سازی و پخت و پز، اتصالات مصرفی در صنایع شیمیایی و فاضلابی و نیز مواردی که مقاومت به خوردگی عالی و عدم کدر شوندگی موردنیاز است کاربرد دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *