ضایعات آلومینیوم

ضایعات آلومینیوم و قراضه های آن از بازیافت آلومینیوم طی فرآیندی با ذوب مجدد به چرخه تولید بازگشته و با ایجاد تغییراتی در عناصر آن محصولاتی دیگری تولید گردد. فرآیند بازیافت از لحاظ مصرف انرژی بسیار ارزان تر بوده واین ویژگی مهم باعث گردیده فلز آلومینیوم به عنوان فلز قرن و زیست محیطی مطرح گردد.

قیمت فروش ضایعات آلومینیوم خشک و نرم اراک

ضایعات خشک و نرم آلومینیوم شامل قطعات خودرو ، سر شاخه و پروفیل ، قوطی رانی و نوشابه بر اساس قیمت روز بازار و کاملا توافقی در شهر اراک خرید و فروش می گردد.

بیشتر محصولات آلومینیومی مورد استفاده ساختمانی مانند پروفیل های کرونتی که در ساخت پنجره های تک جداره قدیمی استفاده می شود از بازیافت آلومینیوم های خشک و نرم تولید می گردند.

قیمت خرید و فروش ضایعات آلومینیومی علاوه بر قیمت بورس ارتباط زیادی به نرخ بازار دارد. توافقات انجام شده بین خریدار و فروشنده از مهمترین عوامل قیمت گذاری است.

نحوه تحویل و تسویه حساب ضایعات

به صورت کلی در خرید و فروش ضایعات پس از مشاهده انبار و یا ارسال تصاویر و در نهایت توافق در مورد قیمت و زمان تحویل ، تسویه حساب به صورت نقدی و یا اعتباری بر روی باسکول خریدار انجام می گیرد.

ضایعات آلومینیوم قوطی رانی

ضایعات آلومینیوم باقی مانده از قوطی رانی با استفاده از دستگاه های مخصوص، بازیافت می شوند. برای تهیه این وسایل می توان از طریق فروشنده های معتبر اقدام نمود.

این سری دارای قابلیت بازیافت به صورت صد در صد می باشد. برای تهیه این کالا می توان از طریق مرکز فروش آنلاین اقدام نمود که این روش بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر از سایر روش های خریداری می باشد.

ضایعات آلومینیوم برای مصارف صنعتی و ساختمانی بازیافت و بازتولید می شود. این محصول دارای کاربرد های صنعتی و ساختمانی بوده و برای ساخت بسیاری از وسایل استفاده می شود. این فلز دارای وزن بسیار سبک و استحکام بالایی می باشد.

قیمت روز ضایعات آلومینیوم سرباره

ضایعات آلومینیوم سرباره را می توان بر اساس قیمت روز تهیه و استفاده نمود. این سری دارای قابلیت بازیافت به صورت صد در صد بوده و مصرف آن روز به روز در حال گسترش می باشد. از آلومینیوم بازیافت شده برای تولید بسیاری از وسایل با کاربری های عمومی استفاده می شود که از مهم ترین آن ها می توان به قوطی های نوشیدنی و فویل های بسته بندی اشاره نمود.

مطالب مرتبط

جهت استعلام قیمت بروز میتوانین با کارشناسان آلوم متال ارتباط برقرار نمایید.