آلومینیوم

امروزه آلومینیوم به عنوان فلز قرن به عنوان یک صنعت گسترده مطرح گردیده و محصولات بسیار متنوعی را شامل می گردد. محصولات آلومینیومی به صورت اکسترود، نورد و قطعات ریخته گری با مشخصات فنی و آلیاژ های مورد نیاز تولید شده و به بازار هدف عرضه می گردد.

قیمت بیلت آلومینیوم آلیاژ ۶۰۶۳ ایرالکو

بیلت آلومینیوم شرکت ایرالکو با آلیاژ ۶۰۶۳ و با آنالیز استاندارد تولید می گردد و از طریق بورس و یا بازار با قیمت روز عرضه می گردد.

نیاز به مواد اولیه شرکت های تولید کننده مقاطع اکستروژن که همان بیلت آلومینیومی می باشد همیشه بوده و تامین به موقع و قیمت مناسب همیشه یکی از دغدغه های واحد تدارکات این نوع شرکت ها محسوب می شود.

فروشنده بیلت آلومینیوم آلیاژ ۶۰۶۱

بیلت آلومینیوم استاندارد و دی سی ایرانی و خارجی با آلیاژ های مختلف ۶۰۶۱ و ۶۰۶۳ توسط تولید کنندگان و فروشندگان بورس عرضه می گردد.

بیلت های آلومینیومی استاندارد تولید شده در کارخانه های داخلی با قیمت روز در بورس توسط شرکت های کارگزاری عرضه می گردد. بیلت های خارجی با توجه به تفاوت نرخ ارز مقداری ارزان تر از نوع داخلی بوده و توسط وارد کنندگان در شهر های مختلف به فروش می رسد.

مطالب مرتبط

کارخانه تولید نبشی آلومینیوم اراک
/توسط

کارخانه تولید نبشی آلومینیوم اراک

کارخانه تولید نبشی آلومینیوم اراک و تهران، اصفهان، مشهد، تبریز و شیراز این محصول را با کیفیت بالا و در ابعاد مختلف با هزینه مقرون به صرفه تولید می کند.

جهت استعلام قیمت بروز میتوانین با کارشناسان آلوم متال ارتباط برقرار نمایید.