پنجره آلومینیومی

با توجه به اهمیت مصرف انرژی، نمای داخلی و خارجی ساختمان و همچنین عایق بودن در مقابل صدا و دما، استفاده از پنجره های آلومینیومی به صورت نرمال و ترمال بریک مورد استقبال مصرف کننده قرار گرفته و هر روزه شاهد تکنولوژی جدیدی در این زمینه هستیم.

فروش و تعویض پنجره آلومینیومی ترمال بریک اراک

برای تعویض پنجره های قدیمی با انواع آلومینیومی نرمال و ترمال بریک در اراک با دفتر فروش شرکت در ارتباط باشید.

امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و بهینه سازی و جلوگیری از اتلاف آن پنجره های دوجداره از اهمیت زیادی برخوردار هستند. پنجره های آلومینیومی بر اساس خصوصیاتی که دارند می توانند نقش بسزایی را ایفا کنند.

انواع پنجره های آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی به صورت کلی به دو بخش نرمال و ترمال بریک تقسیم می گردند.

پنجره های نرمال همان نوع معمولی هستند که مقاطع آن با طرح های مختلف به صورت یک تکه اکسترود می گردد ولی در نوع ترمال بریک هر شاخه پروفیل در دو تکه تولید و توسط نوارهای پلی آمیدی به یکدیگر دوخت می گردند.

پنجره های دو جداره دارای دو نوع نان ترمال یا نرمال و ترمال بریک هستند. امروزه با توجه مزیت های خاص ترمال بریک بیشتر از آن در ساخت پنجره ها استفاده می گردد.

با توجه به اینکه بیشتر هدر رفت انرژی از طریق درب و پنجره ها صورت می گیرد، پنجره های ترمال بریک به صورت ویژه ای از اتلاف آن در ساختمان ها جلوگیری می کنند و درصد زیادی از آن را بدون اینکه چیزی را از دست بدهند ذخیره می نمایند.

این نوع پروفیل با تجهیز به نوارهای پلی آمیدی سطح برونی و درونی پنجره از هم جدا گردیده و اصطلاحا گرما بند می گردند.

قیمت هر یک از انواع پنجره ها با توجه به انتخاب مشتری از نظر نوع پروفیل ، رنگ ، شیشه و یراق آلات می تواند اختلاف زیادی را ایجاد نماید. با توجه به این موضوع و تغییرات زیاد در بازار آلومینیوم برای دریافت آخرین قیمت ها می توانید با همکاران ما در واحد بازارگانی ارتباط برقرار نمایید.

پروفیل های ترمال بریک با توجه به فاصله پلی آمید عایق خوبی در برابر نفوذ گرکا و سرما از طرفین پنجره می باشند.

خرید انواع پنجره دوجداره آلومینیومی کشویی

اگر شما هم می خواهید برای ساختمان خود پنجره های دو جداره آلومینیومی یا یو پی وی سی نصب کنید با ما همراه باشید.

پنجره های دو جداره در طیف بسیار گسترده ای و با تنوع بسیاری تولید می شوند که بر اساس موجودی بازار و نیاز مشتری می توان گزینه های مختلفی را انتخاب نمود.

بر همین اساس با توجه به مزیت های خاص پنجره های دو جداره برای جلوگیری از ورود گرد و غبار ، سرما و گرما و سر وصدا مورد استفاده قرار گرفته و نسبت به پنجرهه ای قدیمی از شکل و شمایل زیبا تری برخوردارند.

نحوه سفارش درب و پنجره دو جداره

برای سفارش بهتر است نوع پروفیل را انتخاب نموده و توان مالی خود را برای خرید و نصب اعلام نمایید. سپس با مشخص نمودن نوع باز شو ، رنگ و سایز پنجره ها پیش فاکتور صادر و مراحل تولید آغاز می گردد.

فروش پنجره دوجداره ترمال بریک آلومینیومی لورنزو

پنجره های دو جداره نرمال و ترمال بریک آلومینیومی طرح لورنزو و آکپا تولید شده در شهر های اراک ، تهران ، شیراز ، مازندران و اهواز با قیمت های باور نکردنی و بسیار با کیفیت به فروش می رسد.

پروفیل های دو جداره از کیفیت مختلفی برخوردار هستند و هر یک با توجه طرح مقطع دارای ویژگی های مختلفی به لحاظ زیبایی و مقاومت در برابر نفوذ گرما ،سرما ، گرد و غبار و سرو صدا هستند.

پروفیل های ترمال بریک طرح لورنزو که در برخی از شرکت ها تولید می گردد با توجه به فاصله بین سطح بیرونی و داخلی و دوخت نمودن نوارهای پلی آمیدی گرمابند در این فاصله موجب می شود تا حداکثر میزان از انتقال حرارت جلوگیری گردد.

پروفیل های ترمال بریک و اختصاصی توسط نمایندگی های شهر های مختلف و به صورت مستقیم از کارخانه های تولید کننده عرضه می گردد.

هزینه نصب هر متر پنجره آلومینیوم و یو پی وی سی

  • نوع پنجره
  • پنجره آلومینیوم اختصاصی
  • پنجره آلومینیوم ترمال بریک
  • پنجره یو پی وی سی
  • نصب شیشه دوجداره
  • هزینه نصب هر متر
  • 8900 تومان
  • 9300 تومان
  • 8800 تومان
  • 8900 تومان

مطالب مرتبط

جهت استعلام قیمت بروز میتوانین با کارشناسان آلوم متال ارتباط برقرار نمایید.